Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Vidíte, bavíte se tu v kódech a hned tu spamují Ilumináti. 

0 Citovat

btw ty akcni light tarify ze skandinavie do C1 jdou krasne spojit s nasim letistem :) LAX vychazi na 7k cca (1svet)

0 Citovat

Hm, trasa by byla, 120 eur pryč taky, ale jak se zbavit zbytku už je na mě moc :D

Tedy pokud myslíme to samé

0 Citovat

Není to něco takového https://travel-dealz.de/blog/roy...-brasilien ?

0 Citovat

tak skusme opacny smer, C2-C4, 160 Eur  a za par desiatok eur viac mozny odlet aj z domacich letisk ;) 

0 Citovat

Sakra pes.... nemám ponětí :D co najdu, to je EOE not permited :( :D

0 Citovat

:X lebo sa zabije aj to..

0 Citovat

Mohu ještě poprosit o hint, zda jde o čínskou aerolinku či nikoliv? Díky

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

Dlho nic nebolo :) C2-C3 158 Eur, Hint: Odlet z domaceho letiska pre mnohych ludi co je tu na fore

jsi blazen!! :D cumim

0 Citovat

Dlho nic nebolo :) C2-C3 158 Eur, Hint: Odlet z domaceho letiska pre mnohych ludi co je tu na fore

0 Citovat

Zlatá slova... Dnes se dá létat třeba USA za cenu chybek a FD před pár lety, některá Asie se tomu pomalu blíží.

0 Citovat

ono, ak neplanujes lietat tak odhadom 3 a viac long-haul tripov rocne, tak sa podla mna neoplati vobec riesit alebo ucit FD kedze dnesne ceny su aj tak dost lacne a errorov je tiez celkom dost..

0 Citovat

Jo nebylo to nic ve zlým, prostě jen konstatování faktu, ale pokud máš hromady volného času, tak směle do toho a nikde není psáno, že za pár let tady nebudeš guru.

0 Citovat

dobrá omlouvám se, asi jsem špatně pochopil, že to nebylo myšleno ironicky. Čas pro mě není takový problém. Bohužel jen čas u PC, na cestování čas není.  Vím, že v mém případě by to byla velká haluz a systém pokus/omyl a i kdybych náhodou na něco narazil, tak to stejně nevyužiju. 

Nechtěl jsem se zařadit mezi ty, co si tady pišou o doporučení a přímé linky, ale zkusit si na to dojít, byť náhodně a nanečisto.
0 Citovat

Klasika.Clovek někomu poradi ať nemrha zbytecne čas a je narknut  z honení ega.Prijde mi to podobne, jako kdyby chtěl někdo závodit ve formuli jedna a přitom ještě neuměl ani řídit auto. 

0 Citovat

Nemyslím, že to bylo honění ega. Spíše vyjádření, že je to hard core, zvláště pro někoho, kdo nezná multicity.

0 Citovat

a teď když už vím, tak můžu? :-) 

Omlouvám se, nepochopil jsem původní smysl odpovědi 

0 Citovat

Říká se tomu multi-segment nebo multi-city a prakticky všechny vyhledávače i weby aerolinek tohle umožňují. Pokud ani nevíš jak koupit takovouto letenku, tak by se na pokusy o FD vykašlal...

0 Citovat

OK děkuju, myslel jsem, že se musí hledat právě na stránkách jednotlivých společností.

0 Citovat

multicity, to naklikas aj v google flights

0 Citovat

dovolím si úplně stupidní dotaz nováčka (nebojte, nechci žádný link). Chtěl jsem si jen vyzkoušet hledání, zda by se mě náhodně podařilo nějaký přidaný spoj najít. No a hned jsem narazil na první problém. Jak můžu hledat další lety, bez toho aniž bych prošel reservací první letenky?

Prostě klasicky zadám z A do B, ale jak mě to umožní k tomu přidávat z B do C, nebo z D do A?

Co jsem četl článek tady na stránkách, tak je tam jako příklad uveden z A-B-A a pak za nějakou dobu z C-D, ale já vůbec netuším jak se k tomuto vyhledávání dostanu.

Děkuju.
0 Citovat

cali napsal(a):

To už je v (_|_)... Ten tarif:-)

To je sice pravda, ale iny tarif ineho prepravcu v rovnakej aliancii umoznuje rovnaku trasu za 135 Eur :) 

0 Citovat

To už je v (_|_)... Ten tarif:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Tohle vlákno nám tu nějak spí... Tak jen hlásím c2-c3 za pěkných 105,-éček. Matio?

Sorrac, Matio sa nevedel az dodnes prihlasit a nefungovalo mu ani resetovanie hesla :D zrazu ide a uz som tu lognuty

0 Citovat

J0x napsal(a):

Tak nízko se mi nepodařilo

uz to neni ono, ale aspon neco.. 
0